Blog

Više od 250 besplatnih članaka i savjeta za poboljšanje poslovanja vaše web trgovine

WRA | Marker je Najbolja agencija za izradu e-Commerce rješenja

WRA 2023. ostat će nam u posebno lijepom sjećanju. Osim što su webshopovi koje smo izradili osvojili rekordnih 11 nagrada i mi osvojili jednu posebnu. Marker je najbolja agencija za izradu e-Commerce rješenja.
Marker osvojio WRA za Best Local e-Commerce Platform

WRA 2023 | 11 nagrada za Markerove webshopove

Web Retailer Award 2023 natjecanje nagrađuje najbolje web trgovine po mišljenju kupaca, ali i stručnog multidisciplinarnog žirija kroz više od 14 kategorija. I ove godine, uvjerljivo najviše nagrada (11) osvojile su web trgovine koje smo mi u Markeru izradili.
WRA 2023 nagrade

Rezultati Marker Marketing tima

U Markeru postoji (jako uspješan!) marketing tim. Pokrivaju PPC oglašavanje, SEO i predlažu kreativna rješenja. Mogu se pohvaliti s desecima uspješnih Digital Marketing strategija i više od 12 godina zajedničkog iskustva.

Marker je Tehnološki dobavljač 2023. godine

U organizaciji magazina Ja TRGOVAC, Marker je ponovno osvojio Zlatnu košaricu u kategoriji Tehnički dobavljač godine.
Marker je dobio Zlatnu košaricu kao Tehnološki dobavljač godine

Postavljenje i korištenje GA4 (Google Analytics 4) alata

Google Analytics 4 (GA4) je besplatni alat za analizu web stranica koji vam omogućuje da bolje razumijete ponašanje korisnika na vašoj web stranici. U ovom članku ćemo proći kroz postavljanje GA4 i neke od najvažnijih značajki ovog alata.

Kako izgleda prosječna online kupovina

50.000 narudžbi mjesečno zaprime webshopovi koje smo izradili za naše klijente. Na osnovu tih podataka napisali smo detaljan vodič u kojem seciramo jednu online kupovinu.
Djevojka u shoopingu

WRA 2022 | 9 nagrada za Markerove webshopove

Na WRA 2022 se prijavila 361 web trgovina iz regije. Ukupno 58 nagrada, u različitim natjecateljskim kategorijama, zaslužili su web trgovci iz Hrvatske, Slovenije i Srbije. Čak 9 nagrada osvojile su web trgovine koje smo mi u Markeru izradili.
Nagrađeni, WRA 2022

Kako pisati blog za webshop

Kako izgraditi povjerenje sa čitateljima, a da im ne postanete naporni? Jesu li jednostavnost i friendly ton ono čime ćete ih osvojiti ili je bloganje puno kompliciranije? Odgovore potražite ovdje.
Kako pisati blog

Transakcijski emailovi: uključite autopilot i ciljano salijećite kupce emailovima koje neće moći odbiti

Svjesni smo da većina ne voli email marketing zbog određenih emailova koji nas svakodnevno dočekuju u online sandučiću. A što kada bi postojali automatizirani emailovi koji se šalju samo kada korisnici "aktiviraju postavljene okidače" na web stranici?